Nutraplus Krem Alkol ile Kullanımı

(Nutraplus %10 Krem 60 Gr)

Reklamlar

Nutraplus Krem Alkol ile Kullanımı

Nutraplus kremin alkol kullanımından doğacak herhangi bir komplikasyonu bulunmadığından alkol ile kullanımda bir sakınca bulunmuyor.

İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır. İlaç fiyatları TC Salık Bakanlğı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır. Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Nutraplus Krem Nedir Ve Niçin Kullanılır?

Nutraplus krem egzama, sedef, kuru cilt rahatsızlıkları ve iktiyozis adı verilen balık pulluluğu hastalığında kullanılmak üzere tasarlanmış, krem formlu dermatolojik ilaçlardandır. İlaç 60 gramlık metal tüpte ve metal tüp burgu kapakla kapatılmıştır. Bahsi geçen hastalıkların deformasyonunun giderilmesinde, cilde esneklik kazandırılmasında ve cildin parlatılmasında kullanılan cilt yumuşatıcı ilaçlardandır.

Nutraplus Krem Hakkında Bilinmesi Gerekenler 

Nutraplus kullanılırken, cildin uygulama alanında yer alan herhangi bir açık yara olmamasına dikkat edilmelidir. Aynı zamanda ilacın etkin maddesine karşı bir alerjiniz var ise mutlaka bu durumu hekiminize iletmelisiniz. Bu ilacın çocuklar üzerinde ki etkisi hakkında henüz bir çalışma olmadığından çocuklarda kullanımına dikkat etmelisiniz.

Nutraplus Krem Nedir?

Sedef, egzama, kronik cilt kuruluğunda, hastalığın zararlı etkilerinden cildi arındırmak için üretilmiş dermatoloji hekimlerinin tavsiyesi ile kullanılmaya başlanacak ilaçlar kategorisinde kullanılır.

Nutraplus Krem Muadili Nedir?

Cilt rahatsızlıkları için kullanılan nutraplusun eczanelerde bulunmadığı durumlarda kullanılabilecek muadilleri bulunmaktadır. Bu muadiller arasında piyasada en yaygın olanı ‘kerasal fort, urederm, urederm lipo, excıpıal hydra’dır.

Nutraplus Krem 2020 Fiyatı

Bu ilacı eczaneden temin edebileceğiniz fiyatı 11 Türk Lirası 30 kuruştur.

Nutraplus Krem 2022 Fiyatı

Bu ilacı eczaneden temin edebileceğiniz fiyatı 26 Türk Lirası 10 kuruştur.

Nutraplus Krem Aç Halde Mi Yoksa Tok Halde Mi Kullanılır?

İlaç krem formunda olduğundan, kullanım esnasında aç veya tok olmak kesinlikle hiçbir önem taşımamaktadır.

Nutraplus Krem Yan Etkileri

Bu ilacın kullanımı esnasında ve sonrasında bazı istenmeyen etkiler görülebilmektedir. Bu etkiler arasında yer alan en önemli belirtilerin ise uygulama bölgesinde görülen kızarıklık, su toplaması, yanma ve şişlikler olduğu biliniyor.

Nutraplus Krem Alkol ile Kullanımı

Nutraplus kremin alkol kullanımından doğacak herhangi bir komplikasyonu bulunmadığından alkol ile kullanımda bir sakınca bulunmuyor.

Nutraplus Krem Nasıl Kullanılır?

Hastalığın bulunduğu bölgeye belirlenen miktarda krem sürülerek uygulanır. Bu uygulama yöntemi ise doktorunuz herhangi farklı bir önermede bulunmuyor ise günde 1 veya 2 kez olmalıdır.

Nutraplus Krem Yasaklandı Mı?

Nutraplus %10 Krem 60 gr yasaklanmamıştır, satışına devam edilen ilaçlar arasında raflarda yerini almaktadır.

Nutraplus Krem İlacının Etkin Maddesi Nedir?

Nutraplus %10 Krem 60 gr dermatoloji ilacının etkin maddesinin üre olduğunu söyleyebilmek mümkündür.

Nutraplus Krem Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Nutraplus kremin etki süresinin yaklaşık 1 ya da 2 hafta içinde olması beklenir. Elbette bu durum kişiden kişiye ve hastalığın şiddetine göre değişiklik gösterebilir.

Nutraplus Krem Adet Geciktirir Mi?

Nutraplus kesinlikle adet geciktirici etki etmemektedir.

Nutraplus Krem Kilo Aldırır Mı?

Bu krem, oral yolla alınmadığından kilo aldırıcı bir yan etki göstermez.

Nutraplus Krem Ne Kadar Süre Kullanılır?

İlacın kullanım süresi hekiminizin tedaviniz için uygun gördüğü süre sınırları içinde olduğundan, bu konuda net bir tarih aralığından bahsetmek söz konusu değildir.Reklamlar
İlaç Sınıfı:
ATC Kodu: D02AE01
Etkin Madde:
Barkodu: 8699586352638
Dozaj / Birim: %
Dozaj / Miktar: 10
Ambalaj Miktarı: 60
Menşei Ülke: İthal
Reçete: Normal reçeteli bir ilaçtır.
Geri Ödeme Kodu: A05604

İlaç Fiyatı

26.10 (2022-10-20 16:33:19)